Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google w firmie MobinetMarketing w wyszukiwarkach w skład którego wchodzi pozycjonowanie oraz reklama kontekstowa, to najlepszy sposób aby zwiększyć widoczność, odwiedzalność i liczbę klientów w Internecie.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz dostępna w niej reklama kontekstowa AdWords to najskuteczniejsze formy promocji w Internecie. Dzieje się tak, ponieważ proces zakupowy rozpoczyna się od wyszukiwarki, a firmy znajdujące się na wysokich miejscach w rankingu przejmują tych klientów. Skuteczność pozycjonowania jest potwierdzona dla każdej branży, zarówno dla firm które wyłącznie prezentują ofertę w Internecie, jak i dla prowadzących całość działalności w sieci, np. sklepów internetowych. Skuteczne pozycjonowanie prowadzi do wzrostu odwiedzalności witryny i sukcesu sprzedażowego.

 

Jak przeprowadzamy pozycjonowanie?

Na podstawie analizy zawartości strony internetowej, oraz zakresu działalności klienta, przygotowujemy zestawienie słów kluczowych, zawierające proponowane wyrażenia wraz z miesięczną wyszukiwalnością tych wyrażeń w wyszukiwarce Google.pl, ilością wyników w Google (subiektywna miara trudności pozycjonowania) oraz opłatą za osiągnięcie określonego miejsca w danym miesiącu.

Budując zestawienie wyrażeń do pozycjonowania, proponujemy wyłącznie frazy wyszukiwane przez internautów, a więc tylko takie, które mogą przełożyć się na potencjalnych klientów, korzystających z usług firmy. Dzięki temu, zyskują Państwo pewność, że prowadzona kampania pozycjonowania będzie skutecznie trafiać do celu!

Pozycje badane są 4 razy w miesiącu – 1 raz w tygodniu. Po określeniu pozycji tygodniowych odrzucane są skrajne wartości – najwyższa i najniższa pozycja, a z dwóch pozostałych wyciągana jest średnia, zaokrąglana w dół, a więc na korzyść klienta. Taka metoda obliczania wartości gwarantuje, że uzyskane pozycje będą dobrze odpowiadały średniej miesięcznej pozycji na której znajdzie się strona. Następnie sporządzany jest raport, który przesyłany jest wraz z miesięczną fakturą za pozycjonowaniePrzebieg pozycjonowania Mobinet

Nasze atuty

W ramach naszych usług wykonujemy pełną optymalizację strony internetowej na podstawie analizy słów kluczowych posiadających potencjał sprzedażowy. Podchodzimy całościowo do promocji w wyszukiwarkach, budując naturalną bazę linków, atrakcyjną treść na stronie, oraz optymalizując techniczne aspekty witryny. Dlaczego jeszcze warto się u nas promować?

  • Wykorzystujemy skuteczne i aktualne metody pozycjonowania i mamy doświadczenie w promocji klientów o różnej skali.
  • Opłaty pobieramy dopiero po osiągnięciu efektów. Oznacza to, że do czasu zbudowania pozycji w wyszukiwarkach, naszą pracę wykonujemy bezpłatnie.
  • Tworzymy efektywne kosztowo kampanie Google AdWords, minimalizując wydatki klientów.
  • Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatem Google Analytics Qualified professional.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie pozycjonowania lub reklamy kontektstowej, lub zadać pytanie, skontaktuj się.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *