Doradztwo i konsulting w Internecie

doradztwo-w-internecieNiezależnie od tego, czy dopiero zakładasz firmę w Sieci, czy też jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, pomożemy wskazać kierunki rozwoju i odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania z zakresu marketingu, sprzedaży, działalności gospodarczej i prawa w Internecie.

Prowadzenie działalności w Internecie wymaga użycia innowacyjnych metod marketingu i sprzedaży. Doradzamy naszym klientom jak skutecznie podnieść sprzedaż, wypromować stronę internetową i wizerunek firmy, jakie przyjąć kierunki rozwoju w Sieci i jak zwiększać konwersje zakupów. Jeżeli pragniesz przeprowadzić audyt nowego projektu, witryny lub sklepu, przeszkolić pracowników z zagadnień marketingu internetowgo, wprowadzić nowe rozwiązania na stronie internetowej, usługa konsultingu i doradztwa jest właśnie dla Ciebie. Chętnie podpowiadamy, jak wprowadzić skuteczne i efektywne rozwiązania w Internecie.

Oferta doradztwa i konsultingu

Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje pozwalające na doradzanie firmom we wszystkich aspektach działalności w Internecie. Prowadzimy szkolenia, wykonujemy audyty, przeprowadzamy konsultacje. Tą usługę kierujemy zarówno do przedsiębiorców pragnących zwiększyć efektywność działalności w Internecie, jak i do aspirujących właścicieli firm, którzy chcą być przeprowadzeni przez kompletny proces zakładania działalności gospodarczej oraz rozpoczęcia funkcjonowania w Internecie. Skutecznie i profesjonalnie wykonujemy następujące działania:

  • Doradztwo i pomoc w zakładaniu nowych firm działających firm w Internecie – portale i sklepy internetowe.
  • Analizy SWOT projektów internetowych oraz audyty witryn.
  • Szkolenia pracowników z e-marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w Internecie
  • Wdrożenia i budowa działów telemarketingu dla skutecznej sprzedaży w portalach internetowych
  • Analizy odwiedzalności i profilu klienta witryny oraz firm konkurencyjnych
  • Jakościowe badania marketingowe klientów w Internecie
  • Biznesplany firm internetowych na potrzeby uzyskania dotacji, zwłaszcza POIG 8.1 i 8.2.
  • Doradztwo z zakresu pozycjonowania, kampanii reklamy kontektstowej, promocji w mediach społecznościowych.
  • Opinie prawne zagadnień działalności i sporów w Internecie – m.in. pozycjonowanie, ochrona wizerunku i znaku towarowego, domeny.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o internetowym konsultingu, doradztwie i szkoleniach, zadaj nam pytanie.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *